Şartlar & Koşullar

Kripto365. net, kategorilerde yer alan tüm bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Fakat Kripto365.net, kendisinin aracılığıyla bağlantı (link) verilen harici internet sitelerinin içeriği için sorumluluk kabul etmez.

Kripto365.net, bu web sayfasında bulunan herhangi bir içeriğe güvenilmesinden kaynaklanan kayıp veya rahatsızlıktan sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçerikler ve incelemelerin hiçbiri yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir.

Kripto365.net’i kullanarak, yukarıdaki Hizmet Koşulları Sözleşmesi’nde yer alan politikaları kabul ve rıza göstermiş olursunuz.

Kripto365.net’i, bağlı kuruluşlarını, görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, acentelerini ve üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarını, avukat ücretleri de dahil olmak üzere her türlü iddia, maliyet, zarar, kayıp, masraf ve diğer yükümlülüklerden masun tutmayı ve onları savunmayı kabul etmektesiniz. Kripto365.net’e erişiminiz veya kullanmanız, bu kullanıcı sözleşmesini ihlal etmeniz ve/veya herhangi bir üçüncü kişi veya kişinin haklarını ihlal etmenizden kaynaklanan veya bunlarla ilgili maliyetleri de kabul etmiş olursunuz.

Söz konusu sözleşmeden veya kullanımınızla bağlantılı olarak veya herhangi bir şekilde haksız fiil, sözleşme veya başka herhangi bir yasal teoriden kaynaklanan herhangi bir özel, sonuç olarak ortaya çıkan, dolaylı, arızi, cezai, güven veya emsal niteliğindeki zararlardan sorumlu olmayacağız. Bu sorumluluk sınırlaması, bu tür zararların olasılığı bize bildirilmiş olsa bile etkilenmeyecektir.

Bu kullanıcı sözleşmesinden kaynaklanan veya bununla ilgili olarak, kısmen veya tamamen sizinle aramızdaki herhangi bir iddia veya ihtilaf, tamamen Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre değerlendirilmektedir.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.