Gizlilik Politikası

Kripto365.net üzerinde gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası, Kripto365.net tarafından internet sitemiz ve web tarayıcı uzantımız ile bağlantılı olan diğer kaynaklar aracılığıyla elde edilen kişisel ve müşteri bilgileri (“bilgi”) için geçerlidir.

Politika, Web Sitemizin ziyaretçileri (“Siz”, “Sizin”) hakkında elde ettiğimiz bilgi türlerini ve söz konusu bilgileri nasıl kullandığımızı açıklamaktadır. Ayrıca, bilgilerin güvenliğini korumak için aldığımız önlemleri ve gizlilik uygulamalarımız hakkında bizimle nasıl iletişime geçebileceğinizi de açıklıyoruz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında ve herhangi bir uygulama mevzuatının (“GDPR”) amaçları doğrultusunda, işlediğimiz tüm kişisel verilerden sorumlu veri denetleyicisi olacağız.

Sorumluluk Reddi

Kripto365.net üzerindeki materyaller, “olduğu gibi” ve herhangi bir garanti olmaksızın sunulmaktadır. Biz ve bağlı şirketlerimiz ve üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar, yasaların izin verdiği azami ölçüde, zımni satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) açık veya zımni her türlü garantiyi reddederiz. Sözlü veya elektronik mülkiyet hakları veya diğer herhangi bir garanti, koşul, garanti veya temsil. Bilgisayarınızdaki veya mobil cihazınızdaki herhangi bir hasardan, kullanım kaybından veya kullanıcı içeriğinizin kaybolmasından yalnızca siz sorumlusunuz.

Yaptığınız her şey ve Kripto365.net’e gönderdiğiniz veya yayınladığınız tüm bilgiler sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir kullanıcı içeriğiniz veya yasaları veya üçüncü bir şahıs veya kişinin haklarını herhangi bir şekilde ihlal eden eylemlerinizden bizi yasal olarak sorumlu tutamayacaksınız.

Amacımız hem sizin hem de topluluğun çıkarlarına hizmet etmektir, bu nedenle bir sorununuz veya anlaşmazlığınız varsa, bunu dile getirmeyi ve bizimle gayri resmi olarak çözmeye çalışmayı kabul edersiniz. Geri bildirim için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.