Reklam Verin

Kripto365.net sitesine reklam vermek kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz yerleşim yerini seçmek ve bize aşağıdaki bilgilerden ulaşmak

  • Mail: goktugefil@sirketdedikodulari.com
  • İletişim: 506 138 74 52

Kripto365.net, Türkiye’de faaliyet gösteren ve kripto para birimleri ile ilgili güncel haberleri paylaşan tamamen kullanıcı odaklı bir haber-içerik platformudur. Kripto365.net’i diğer haber sitelerinden farklı kılan özellikleri, güçlü araçlar sunması ve farklı platformları bir arada bulundurmasıdır. En güncel haberler, kullanıcı analizleri, anlık ulusal ve yerel piyasalar, yükselişe geçen coinler ve daha birçok hizmeti ile kripto tutkunlarına sunmaktadır.

Reklam Modellerimiz

Kripto365.net, gereksiz, göz yoran ve kullanıcı deneyimini azaltan her türlü faktörden uzak bir anlayışa sahiptir. Kullanıcıları ve reklam verenleri en iyi şekilde analiz ederek uygun reklam yerleşimlerini belirliyoruz. Sitemizde 4 farklı türde reklam gösterimimiz bulunmaktadır. Bunları aşağıda sizler için ayrıntılı bir şekilde anlattık.

Üst Manşet (728X90)

Kripto365.net’in en etkili reklam alanı. Bu alandaki reklamlar 30 gün ile 365 gün arası aktif olarak kalabilir. Sitenin en üstünde yer alacağı için alttaki reklamlardan çok daha yüksek getirisi vardır. Ayrıca marka bilinirliği oluşturmak için de tercih edilen reklam alanıdır. Sadece 728×90 boyutundadır.

Sıçrama Reklamı (640X480)

Sıçrama reklamları, siteye giren kullanıcıların ilk gördüğü ekranda görüntülenen bir reklam türüdür. Bu reklam, kullanıcılara günde bir kez kendini gösterir. İlan süresi maksimum 30 gündür. Sadece 640×480 boyutundadır.

Haber İçeriği Reklamı (345X345)

Kripto365.net üzerindeki günlük haberler hemen etkili oluyor ve ziyaretçi siteye kolayca çekiliyor. Haber İçeriği Reklamı, sitemizin sağ tarafında gösterilir. Boyut 345X345 olarak belirlenmiştir.

Tanıtım Yazısı

Kripto365.net üzerinde yayına alınacak tüm tanıtım yazıları çeşitli avantajlar sunmaktadır. Özellikle sosyal medya üzerinde mavi tık almak, kripto projesini tanıtmak ya da web sitesinin değerlerini yükselmek gibi. Tanıtım yazısı için en az 500 kelimelik özgün bir yazı istemekteyiz. Sitemizde yayına alınan tüm tanıtım yazılarında maksimum 3 link çıkışına izin verilmektedir. Bu linkler reklam verenin arzusuna göre değişmekte olsa da bizim tercihimiz her daim do-follow türüdür. Unutmadan şunu da ekleyelim. Yayına alınan tanıtım yazılarının tamamı Kripto365.net yaşadıkça yaşayacaktır. Hukuka aykırı ve istisnai durumlar dışında herhangi bir tanıtım yazısı asla kaldırılmaz.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.